Cestujeme automobilem

Po D1
Na cestě po D1 směr od Brna sjedete na pražský okruh a pokračujete dále kolem Prahy až k letišti, kde sjedete na Horoměřice, které projedete směrem na Únětice a dále pokračujete do Roztok. V Roztokách po levé straně minete čerpací stanici a zajedete do areálu, který se nachází 200m po pravé straně.

Po D8
Na cestě po D8 směr od Teplic sjedete na Kralupy nad Vltavou, kde přejedete most přes řeku a pokračujete směr Tursko, Velké přílepy a Roztoky. V Roztokách po levé straně minete čerpací stanici a zajedete do areálu, který se nachází 200m po pravé straně.

Po D5
Na cestě po D5 směr od Plzně sjedete na pražský okruh a pokračujete směrem k letišti, kde sjedete na Horoměřice, které projedete směrem na Únětice a dále do Roztok. V Roztokách po levé straně minete čerpací stanici a zajedete do areálu, který se nachází 200m po pravé straně.

Cestujeme vlakem

Můžete jet z Masarykova nádraží, z Prahy Holešovic nebo z Prahy Bubenče. Cesta vlakem do Roztok trvá 15 až 20 minut, výstup na zastávce Roztoky u Prahy. Dále pokračujete autobusem č. 340 nebo č. 350, který má zastávku před vlakovým nádražím. Vystoupíte na zastávce Roztoky rozcestí Žalov. Ze zastávky to mátek nám už jen dvě minuty. Dáte se směrem zpět do centra Roztok a po pravé straně naleznete areál, kde sídlíme. Areál je od zastávky autobusu asi 200m.

Cestujeme autobusem

Pojedete z Prahy Dejvic (ulice Jugoslávských partyzánů) autobusem č. 340 nebo 350. Vystoupíte na zastávce Roztoky rozcestí Žalov. Ze zastávky to mátek nám už jen dvě minuty. Dáte se směrem zpět do centra Roztok a po pravé straně naleznete areál, kde sídlíme. Areál je od zastávky autobusu asi 200m.