Předmět a cena pronájmu

V rámci pronájmu budete mít k dispozici školicí místnost (posluchárnu), kuchyňku, recepci s vybavením a halu se sociálním zařízením. Jednorázový pronájem Vás vyjde na 2 490 Kč a dlouhodobý pronájem pak na 1 990 Kč na den. Ceny jsou bez DPH a včetně spotřeby energií, připojení k internetu, organizační podpory a parkovacích míst.

Vybavení školicí místnosti

Nepotřebují-li Vaši studenti ke školení každý vlastní počítač, pak je vhodnou volbou velká učebna (posluchárna je dimenzovaná až pro 30 osob). Stoly a židle je možné libovolně rozmístit do prostoru podle potřeby. V učebně je u každého stolu přípojka k internetu (pevné připojení) a WIFI síť (bezdrátové připojení). Obojí poskytuje studentům s vlastním notebookem, tabletem či chytrým telefonem stabilní vysokorychlostní připojení k internetu.

Pro přednášejícího je pak k dispozici taktéž vlastní stůl a židle. Navíc má připravené promítací plátno, dataprojektor a vizualizér FullHD. V případě zájmu je možné připravit pro školení i flipchart a psací potřeby.

Školicí místnost k pronájmu - 15 PC s LCD monitorem, dataprojektor a vizualizér FullHD

Více fotografií školicí místnosti najdete v galerii.

Vybavení kuchyňky

V rámci pronájmu počítačové učebny můžete využívat i plně vybavené kuchyňky. K dispozici je pro Vás:

  • Lednice
  • Mikrovlnná trouba
  • Myčka nádobí
  • Stůl a židle

Vybavení haly a sociální zařízení

V rámci pronájmu počítačové učebny můžete plně využívat i haly vhodné především k občerstvení, přestávkám a podobně. Hala je vybavena stolky pro občerstvení a židlemi. Součástí pronájmu je také oddělené WC pro ženy a muže.

Další služby

Organizační zabezpečení celé akce je vždy velmi důležité. Naše školicí středisko se snaží poskytovat ten nejvyšší komfort a proto můžete využít i dalších profesionálně zajištěných služeb jako je zajištění prezence nebo organizační podpora v průběhu akce.